خاتمه و حاشیه های نمایشگاه بین المللی صنعت برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه، فرصت بسیار مغتنمی بود تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند.

به لطف و یاری خداوند و مدیریت توانای شرکت پتونیا و همیاری و همدلی همکاران گرامی، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران برگزار و با تمامی فراز و نشیب هایش به پایان رسید.

حضور موفق شرکت پتونیا و نمایش توانمندیهایش بعنوان یکی از تولیدکنندگان برتر کشور در نمایشگاه بین الملی در کنار حضور گسترده شرکت‌های داخلی و خارجی همواره بیانگر تفاخر این مجموعه میباشد.

جدای از دستاوردهای تخصصی و فنی، آن چه درپی می آید نظرات برخی ازهمکاران و بازدیدکنندگان است که میتواند راهنمای ما برای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاههای آتی باشد:

-         محل قرار گرفتن غرفه بنحوی بود که بازدید را از چهارسو میسر میکرد، که یکی از نقاط قوت بود اما چیدمان غرفه به سبکی بود که گاها تبدیل به محل عبور برخی بازدیدکنندگان کم توجه میگردید.

-         بزرگی غرفه یکی از نقاط قوت بود، چرا که کاملا در دید قرار میگرفت. با این حال نامناسب بودن مکان اطاق جلسات  باعث عدم دسترسی سریع همکاران در جهت ارائه بهتر خدمات به بازدید کنندگان شده بود.

-         انتخاب رنگ های بکار رفته هرچند جذب بصری زیادی نداشت اما متناسب با بزرگی غرفه و ماهیت و لوگوی شرکت بود.

-         بدلیل عدم کاربرد مصالح مناسب توسط شرکت مجری طرح در ساخت غرفه، مشکلاتی برای همکاران وگاها بازدیدکنندگان ایجاد شده بود، هرچند که شرایط و محدودیت های نمایشگاهی چنین پیامدهایی را نیز در پی دارد. اتفاقات پیش بینی نشده ای که در هنگام غرفه سازی رخ داد و همچنین قصور پیمانکار غرفه ساز  در برخی موارد به همراه حواشی دیگر، از دغدغه های مدیریت بود که نهایتا با درایت و اتخاذ تصمیم درست، تبعات آن به حداقل رسید.

-         وجود چندین میز مذاکره جهت پذیرایی که در اکثر مواقع توسط کارفرمایان و پیمانکاران مورد استفاده قرار میگرفت باعث جلب توجه بازدیدکنندگان و علاقمندان به محصولات شرکت شد،  نکته ای بسیار مثبت و حائز اهمیت بود. اما اگر قسمت خصوصی مجزا بود و همکاران برای صرف نهار یا استراحتی کوتاه در انظار قرار نمیگرفتند زیباتر بود..

-         گرچه نقش های روی دیوار با ماهیت تولیدی و صنعتی بودن شرکت منافات داشت، اما نه تنها درخور اسم شرکت بود بلکه نقش بسزایی در تلطیف فضای غرفه داشت.

-          بسیاری از بازدیدکنندگان براین باورند که صفحه نمایشگر موجود در غرفه اگر در محل بهتری نصب میشد، میتوانست مورد استقبال بینندگان بیشتری قرار بگیرد.

-          متحدالشکل بودن پوشش همکاران حاضر در غرفه میتوانست از منظر بازدید کنندگان شکیل تر و نشانه نظم و هماهنگی بیشتری باشد.

در پایان از همکاری و مساعدت بی شائبه تمامی همکارانی که با سعه ی صدر و کرامت طبع با عنصر اخلاق و تخصص در جهت برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه مارا یاری نمودند کمال امتنان را داریم.

/ 0 نظر / 18 بازدید